Piknik strzelecki na strzelnicy

Szukasz alternatywy na zorganizowanie jednodniowej imprezy integracyjnej dla swoich pracowników? Nasza oferta jest dla Ciebie.

Oferujemy zorganizowanie jednodniowej imprezy strzeleckiej, przeprowadzonej w formie pikniku strzeleckiego z ostrą amunicją na strzelnicy z dodatkowym panelem strzeleckim z bronią pneumatyczną dla najmłodszych oraz zapleczem gastronomicznym.

Cennik usług:

Poniżej zamieszczamy cennik kompleksowej usługi w podziale na grupy ilościowe uczestników.


Gdzie strzelamy?

Usługi świadczymy na terenie całego kraju.  Zawsze szukamy obiektu strzelnicy najbliżej naszego klienta.

Na terenie województw: lubuskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego dojazd naszego zespołu jest wliczony w cenę.

Na terenie pozostałych województw doliczamy koszty dojazdu zależne od odległości.

Na terenie naszego ośrodka szkoleniowego w Kartuzach w woj. pomorskim oferujemy również nocleg.

Kim są nasi instruktorzy? Jaki mamy arsenał broni? Wejdź i zobacz.

Nasi instruktorzy

Nasz arsenałDlaczego My?

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie organizacji eventów strzeleckich na strzelnicy z wykorzystaniem ostrej amunicji.

Nasza kadra specjalistów od broni i taktyki składa się z byłych operatorów jednostek specjalnych i oddziałów specjalnych policji oraz cywilnych operatorów wojskowych, m.in: JWK, GROM, BOR.

Współpracujemy z firmą Tactical Risk Group, która jest liderem w branży szkoleń Maritime Security Operative. Kursanci firmy TRG, ochraniają przed piratami statki handlowe na większości szlaków żeglugowych na świecie.

W naszym arsenale posiadamy najpopularniejsze jednostki broni strzeleckiej, pistolety: Glock, CZ, Beretta / karabinki: AKMS, M4, FN FAL / karabiny: Dragunov, M700, Steyr / strzelby: Benelli.

Imprezy organizujemy na strzelnicach na terenie całego kraju.


Film promocyjny naszych pikników

Odtwórz wideo

Jak wyglądają nasze pikniki? Obejrzyj naszą galerię.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania na temat oferty, wyślij do Nas zapytanie ofertowe. Przygotujemy i wycenimy ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb Państwa firmy.

HOME

OFERTA

INSTRUKTORZY

ARSENAŁ

4DUTY

KONTAKT

Close Menu